Katalog towarów

  • Odzież, obuwie
  • Wszystko dla domu
  • Meble
  • Medyczne towary
  • Technika AGD RTV
  • Komputery, oprogramo
  • Zdrowie i uroda
  • Wszystko dla dzieci
  • Budownictwo, remont
  • Produkty i napoje
  • Prezenty, kwiaty
  • Narzędzia
  • Bezpieczeństwo i och
  • Przemysłowy sprzęt
  • Telefony
  • Auto i moto
  • Audio, wideo, foto
  • Lotnictwo, kolej, wo
  • Sad, ogród
  • Towary dla zwierząt
  • Elektryczny sprzęt
  • Gospodarstwo rolnicz
  • Wyroby jubilerskie
  • Książki, towary dla
  • Metale
  • Sprzęt muzyczny
  • Nieruchomość
  • Rozrywka i czas woln
  • Różne
  • Sport i rekreacja
  • Surowce i materiały
  • Sztuka,antyki
  • Tektura, skóra, futr
  • Chemia
  • Towary dla dorosłych
  • Usługi
  • Wszystko dla biznesu
 
tius.pl Katalog towarów Nieruchomość Budynki administracyjne i przemysłowe Dla przemysłowych i agroprzedsiębiorstw Specjalny sprzęt Sprzęt DO PRODUKCJI WYROBów ZE STYROPIANU

Sprzęt DO PRODUKCJI WYROBów ZE STYROPIANU

  • Dostępny

    Kod towaru: 18103135

    Cena do uzgodnienia

    Sposoby opłaty

    • Sprawdź u sprzedawcy

    Sposoby dostawy

    • Sprawdź u sprzedawcy

    Firma dokonuje zwrotów zgodnie z prawem «O ochronie konsumentów»

    Okres zwrotu: 14 dni.

    Koszt zwrotu: na koszt kupującego.

    Zwrot towaru odpowiedniej jakości

    Warunki zwrotu zgodnie z prawem: towar nie był używany, opakowanie nie zostało otwarte, zachowany wygląd i właściwości użytkowe (w dobrym stanie).

    Jeśli warunki nie zostaną spełnione, odmówimy Ci zwrotu lub wymiany zgodnie z prawem.

    W przypadku wymiany lub zwrotu towaru wszelkie koszty transportu ponosi Klient.

    Wymiana na ten sam produkt lub zwrot pieniędzy za produkt.

    Zwrot towaru o niewłaściwej jakości

    Sprawdź swoje zamówienie bezpośrednio na poczcie po otrzymaniu. Jeśli zauważysz, że opakowanie towaru jest uszkodzone lub towar jest niesprawny lub z jakiegoś powodu nie pasuje lub na zewnątrz są oznaki, że towar stał się bezużyteczny z powodu złej jakości usług przewoźnika, niekompletnego wyposażenia - odmówić jej bezpośrednio na poczcie i pisemnie podać przewoźnikowi przyczynę odmowy, złożyć ACT. Kupującym, którzy nie spełnią tego warunku, odmówi się wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy z powodu braku winy i niezaangażowania sklepu w uszkodzenie towaru i naruszenie integralności jego opakowania.

    Warunki zwrotu i wymiany

    Opis towaru Sprzęt DO PRODUKCJI WYROBów ZE STYROPIANU

     

     

    Do sprzedania sprzęt do produkcji wyrobów ze styropianu.Trudno znaleźć nowoczesny materiał, który miałby tak szerokie zastosowanie jak pianka. Zakres jego zastosowania jest tak szeroki, że wymienienie tylko branż, w których jest używany, zajęłoby kilka stron.

    Aby zrozumieć wszechstronność styropianu, należy wymienić kilka branż, w których jest on najczęściej stosowany:przemysł stoczniowy (jako wypełniacz komór zapewniających niezatapialność małych zbiorników), medycyna (produkcja pojemników stabilizujących ciepło), jako listwy przypodłogowe i sufity płytki), handel (materiał opakowaniowy do różnych towarów, w tym kruchych i spożywczych), produkcja towarów konsumpcyjnych (pływaki, kamizelki ratunkowe, lodówki itp.) Jak widać, polistyren jest używany w prawie wszystkich dziedzinach współczesnego życia. To właśnie ten fakt sprawia, że jego produkcja jest obecnie jedną z najbardziej opłacalnych i opłacalnych.Ogólna charakterystyka produktu Styropian to zbiorcza nazwa klasy materiałów, którymi są spienione (komórkowe) tworzywa sztuczne. Główną właściwością użytkową pianek jest ich niski ciężar właściwy i niska gęstość (główną objętością piany jest gaz, więc jest niewiele - tylko 9 do 29 razy - cięższa od powietrza).Ten fakt, w połączeniu z komórkowością, determinuje główne zalety tworzyw piankowych: wysoką izolację cieplną (przepływy konwekcyjne są praktycznie niemożliwe w pojedynczej komórce) i dźwiękoszczelność (cienkie elastyczne przegrody komórkowe są słabym przewodnikiem drgań dźwiękowych).

    Pianki pochodzą z wielu najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych (polimerów). Najbardziej znane materiały to poliuretan, polichlorek winylu (PVC), fenol-formaldehyd, mocznik-formaldehyd i pianka polistyrenowa.

    Wszystkie te typy wyróżnia gęstość, wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na różnego rodzaju uderzenia. O wyborze konkretnego rodzaju pianki do zastosowania w określonych warunkach i przeznaczeniu decyduje skład surowca oraz technologia jego obróbki.

    Charakterystyka pianki polistyrenowej W naszym i wielu innych krajach najczęściej stosuje się styropian lub styropian, wykonany zgodnie z GOST 15588-86.

    Styropian jest białą jednorodną substancją, mającą strukturę sklejonych kulek, elastyczną w dotyku. Nie ma zapachu.

    Styropian jest materiałem przyjaznym dla środowiska, nietoksycznym, izolującym ciepło i dźwięk. Jest używany w budownictwie od pół wieku i ugruntował swoją pozycję jako najbardziej ekonomiczny i wygodny w użyciu.

    Pianka polistyrenowa jest materiałem neutralnym, nie wydzielającym substancji szkodliwych dla człowieka. Nie jest podatny na degradację przez mikroorganizmy i nie ma ograniczonego okresu trwałości. Wilgoć nie wpływa na właściwości tego materiału i nie powoduje powstawania w nim bakterii i pleśni. Temperatura otoczenia nie wpływa niekorzystnie na właściwości fizyczne i chemiczne styropianu.

    Ponadto ten rodzaj pianki toleruje obecność emulsji asfaltowych, asfaltowych pokryć dachowych, nawozów sztucznych, sody kaustycznej, amonu, nawozów płynnych, pianek do farb, mydeł i roztworów zmiękczających, cementu, gipsu, wapna, roztworów soli, wody i wszystkie rodzaje wód gruntowych.

    Jedynym negatywnym (destrukcyjnym) czynnikiem dla styropianu jest długotrwałe naświetlanie promieniowaniem ultrafioletowym, czyli po prostu ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Czynnik ten zwiększa kruchość styropianu i jego podatność na erozję od wiatru, deszczu i innych zjawisk pogodowych. Dlatego podczas przechowywania konieczne jest zakrywanie talerzy przed słońcem.

    Technologia produkcji styropianu Surowcem do produkcji styropianu (styropianu) jest specjalny polistyren do spieniania (PSV).

    Technologia produkcji piany podzielona jest na kilka etapów.

    Na pierwszym z nich wykonuje się spienianie materiału wyjściowego (pojedyncze lub wielokrotne). Granulat styropianowy, dostanie się do komory preekspandera, pianka (nadmuchana) zamienia się w małe kulki.

    W razie potrzeby proces można powtórzyć: podczas wielokrotnego spieniania, już spienione granulki są ponownie wprowadzane do komory rozprężarki wstępnej, gdzie jeszcze bardziej się powiększają (nadmuchują).

    Technologia ta służy do wytwarzania pianki o niskiej gęstości. Gęstość pianki mierzona jest w kilogramach na metr sześcienny i nazywana jest wagą rzeczywistą. To znaczy, jeśli mówimy o spienionym polistyrenie o rzeczywistej masie 10 kg, oznacza to, że 1 metr sześcienny takiego spienionego polistyrenu będzie ważył 10 kg.

    Jednokrotne spienienie daje piankę o wadze rzeczywistej 12 kg i więcej. W przypadku podwójnego potrójnego spieniania uzyskamy styropian o rzeczywistej wadze poniżej 12 kg.

    Drugim etapem produkcji jest peklowanie. Spieniony granulat dostarczany jest pneumatycznie przez specjalny bunkier, w którym przetrzymywany jest od pół dnia do dnia. Proces ten jest niezbędny do wysuszenia półfabrykatu pianki i ustabilizowania ciśnienia wewnątrz granulek.

    Ważne jest, aby przy każdym ponownym spienianiu powtarzać dojrzewanie, tj. do uzyskania styropianu o rzeczywistej wadze poniżej 12 kg wymagane będzie kilka etapów utwardzania.

    Po starzeniu formuje się amorficzną masę piankową. Granulki, które wyschły i osiągnęły stan, wlewa się do specjalnej formy blokowej, w której pod działaniem pary powstaje blok z tworzywa piankowego.

    Proces odbywa się w zamkniętej przestrzeni, a kulki-granulki pianki rozszerzają się, zazębiając się ze sobą i tworząc monolityczny blok.

    Blok ten leżakuje przynajmniej jeden dzień, a następnie jest cięty, gdzie nadaje mu pożądany kształt. Druga ekspozycja jest ponownie konieczna do wyschnięcia. Jeśli spróbujesz przeciąć mokrą piankę, cięcie będzie nierówne lub podarte.

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązanie, urządzenia do produkcji pianki, do produkcji pianki arkuszowej (styropian). Nasze zakłady występują w różnych wydajnościach (od 20 m3 na zmianę) i stopniu zautomatyzowania (od linii ręcznych do automatycznych), co pozwala na rozpoczęcie działalności przy różnych inwestycjach i jak największej zgodności z biznesplanem. Grubość wytworzonej pianki arkuszowej wynosi od 10 do 500 mm, z krokiem 10 mm. Gęstość tworzywa piankowego wynosi od 9 do 55 kg/m3, co pozwala na produkcję wszystkich gatunków tworzywa piankowego według GOST.

     

     

     

    Do sprzedania sprzęt do produkcji wyrobów ze styropianu.Trudno znaleźć nowoczesny materiał, który miałby tak szerokie zastosowanie jak pianka. Zakres jego zastosowania jest tak szeroki, że wymienienie tylko branż, w których jest używany, zajęłoby kilka stron.

    Aby zrozumieć wszechstronność styropianu, należy wymienić kilka branż, w których jest on najczęściej stosowany:przemysł stoczniowy (jako wypełniacz komór zapewniających niezatapialność małych zbiorników), medycyna (produkcja pojemników stabilizujących ciepło), jako listwy przypodłogowe i sufity płytki), handel (materiał opakowaniowy do różnych towarów, w tym kruchych i spożywczych), produkcja towarów konsumpcyjnych (pływaki, kamizelki ratunkowe, lodówki itp.) Jak widać, polistyren jest używany w prawie wszystkich dziedzinach współczesnego życia. To właśnie ten fakt sprawia, że jego produkcja jest obecnie jedną z najbardziej opłacalnych i opłacalnych.Ogólna charakterystyka produktu Styropian to zbiorcza nazwa klasy materiałów, którymi są spienione (komórkowe) tworzywa sztuczne. Główną właściwością użytkową pianek jest ich niski ciężar właściwy i niska gęstość (główną objętością piany jest gaz, więc jest niewiele - tylko 9 do 29 razy - cięższa od powietrza).Ten fakt, w połączeniu z komórkowością, determinuje główne zalety tworzyw piankowych: wysoką izolację cieplną (przepływy konwekcyjne są praktycznie niemożliwe w pojedynczej komórce) i dźwiękoszczelność (cienkie elastyczne przegrody komórkowe są słabym przewodnikiem drgań dźwiękowych).

    Pianki pochodzą z wielu najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych (polimerów). Najbardziej znane materiały to poliuretan, polichlorek winylu (PVC), fenol-formaldehyd, mocznik-formaldehyd i pianka polistyrenowa.

    Wszystkie te typy wyróżnia gęstość, wytrzymałość mechaniczna oraz odporność na różnego rodzaju uderzenia. O wyborze konkretnego rodzaju pianki do zastosowania w określonych warunkach i przeznaczeniu decyduje skład surowca oraz technologia jego obróbki.

    Charakterystyka pianki polistyrenowej W naszym i wielu innych krajach najczęściej stosuje się styropian lub styropian, wykonany zgodnie z GOST 15588-86.

    Styropian jest białą jednorodną substancją, mającą strukturę sklejonych kulek, elastyczną w dotyku. Nie ma zapachu.

    Styropian jest materiałem przyjaznym dla środowiska, nietoksycznym, izolującym ciepło i dźwięk. Jest używany w budownictwie od pół wieku i ugruntował swoją pozycję jako najbardziej ekonomiczny i wygodny w użyciu.

    Pianka polistyrenowa jest materiałem neutralnym, nie wydzielającym substancji szkodliwych dla człowieka. Nie jest podatny na degradację przez mikroorganizmy i nie ma ograniczonego okresu trwałości. Wilgoć nie wpływa na właściwości tego materiału i nie powoduje powstawania w nim bakterii i pleśni. Temperatura otoczenia nie wpływa niekorzystnie na właściwości fizyczne i chemiczne styropianu.

    Ponadto ten rodzaj pianki toleruje obecność emulsji asfaltowych, asfaltowych pokryć dachowych, nawozów sztucznych, sody kaustycznej, amonu, nawozów płynnych, pianek do farb, mydeł i roztworów zmiękczających, cementu, gipsu, wapna, roztworów soli, wody i wszystkie rodzaje wód gruntowych.

    Jedynym negatywnym (destrukcyjnym) czynnikiem dla styropianu jest długotrwałe naświetlanie promieniowaniem ultrafioletowym, czyli po prostu ekspozycja na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Czynnik ten zwiększa kruchość styropianu i jego podatność na erozję od wiatru, deszczu i innych zjawisk pogodowych. Dlatego podczas przechowywania konieczne jest zakrywanie talerzy przed słońcem.

    Technologia produkcji styropianu Surowcem do produkcji styropianu (styropianu) jest specjalny polistyren do spieniania (PSV).

    Technologia produkcji piany podzielona jest na kilka etapów.

    Na pierwszym z nich wykonuje się spienianie materiału wyjściowego (pojedyncze lub wielokrotne). Granulat styropianowy, dostanie się do komory preekspandera, pianka (nadmuchana) zamienia się w małe kulki.

    W razie potrzeby proces można powtórzyć: podczas wielokrotnego spieniania, już spienione granulki są ponownie wprowadzane do komory rozprężarki wstępnej, gdzie jeszcze bardziej się powiększają (nadmuchują).

    Technologia ta służy do wytwarzania pianki o niskiej gęstości. Gęstość pianki mierzona jest w kilogramach na metr sześcienny i nazywana jest wagą rzeczywistą. To znaczy, jeśli mówimy o spienionym polistyrenie o rzeczywistej masie 10 kg, oznacza to, że 1 metr sześcienny takiego spienionego polistyrenu będzie ważył 10 kg.

    Jednokrotne spienienie daje piankę o wadze rzeczywistej 12 kg i więcej. W przypadku podwójnego potrójnego spieniania uzyskamy styropian o rzeczywistej wadze poniżej 12 kg.

    Drugim etapem produkcji jest peklowanie. Spieniony granulat dostarczany jest pneumatycznie przez specjalny bunkier, w którym przetrzymywany jest od pół dnia do dnia. Proces ten jest niezbędny do wysuszenia półfabrykatu pianki i ustabilizowania ciśnienia wewnątrz granulek.

    Ważne jest, aby przy każdym ponownym spienianiu powtarzać dojrzewanie, tj. do uzyskania styropianu o rzeczywistej wadze poniżej 12 kg wymagane będzie kilka etapów utwardzania.

    Po starzeniu formuje się amorficzną masę piankową. Granulki, które wyschły i osiągnęły stan, wlewa się do specjalnej formy blokowej, w której pod działaniem pary powstaje blok z tworzywa piankowego.

    Proces odbywa się w zamkniętej przestrzeni, a kulki-granulki pianki rozszerzają się, zazębiając się ze sobą i tworząc monolityczny blok.

    Blok ten leżakuje przynajmniej jeden dzień, a następnie jest cięty, gdzie nadaje mu pożądany kształt. Druga ekspozycja jest ponownie konieczna do wyschnięcia. Jeśli spróbujesz przeciąć mokrą piankę, cięcie będzie nierówne lub podarte.

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu kompleksowe rozwiązanie, urządzenia do produkcji pianki, do produkcji pianki arkuszowej (styropian). Nasze zakłady występują w różnych wydajnościach (od 20 m3 na zmianę) i stopniu zautomatyzowania (od linii ręcznych do automatycznych), co pozwala na rozpoczęcie działalności przy różnych inwestycjach i jak największej zgodności z biznesplanem. Grubość wytworzonej pianki arkuszowej wynosi od 10 do 500 mm, z krokiem 10 mm. Gęstość tworzywa piankowego wynosi od 9 do 55 kg/m3, co pozwala na produkcję wszystkich gatunków tworzywa piankowego według GOST.

     
    Весь опис

    Odzewy

  • Odzewy Sprzęt DO PRODUKCJI WYROBów ZE STYROPIANU

    Zostaw recenzję
  • Fotografie Sprzęt DO PRODUKCJI WYROBów ZE STYROPIANU

Kontakty
premium
Suszarki do drewna, urządzenia do obróbki opon, prasa wima jednostrefowa, dwustrefowa
На ub.ua 3 lata
Adres:

Ukraina, Wołyń, Łuck, Aleja Pobiedy, dom 121

Numer telefonu: +38 (050) 43867XX Pokazać telefony
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create