Pekmez winogron

Pekmez winogron
40%
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020304
 
 
 

Charakterystyka produktu:

Formularz zwolnienia:
syrop
Waga, g:
250
Всі характеристики

Opis towaru:

Opis: Pekmez - smaku i naturalnie słodki Mediterranean traktować z pewną gęstość uzyskuje się przez odparowanie soku z różnych owoców i jagód. Podczas obróbki cieplnej, nie są stosowane środki barwiące, środki konserwujące, cukru, wzmacniaczy smaku i innych szkodliwych syntetycznych dodatków, chroniąc metody przetwarzania pozwala na utrzymanie urządzenia w maksymalnie odżywczych.

Grape pekmez że w krajach wschodnich nazywany jest „doshab” ma cały szereg przydatnych elementów - Fe, K, Ca. 80% produktu składa się z węglowodanów, więc pomaga szybko odzyskać i naładować baterie na długi czas. Nektar jest bogata w żelazo, witaminy rozpuszczalne w wodzie, a także spełniać dziennego zapotrzebowania organizmu w wielu ważnych mikroelementów. Mogą zawierać syrop na menu w czasie laktacji i ciąży. Jest to spowodowane możliwością wytworzenia elementu chromu ciała, które pojawiają się w czasie ciąży i laktacji zwolnionym. Produkt dobrze komponuje się z serem i jogurt, może być dodawany do pieczywa oraz wszelkiego rodzaju deserów. Wielki dokonywania galaretek, kompotów, Turkish Delight i sorbety.

Najważniejsze cechy:

Winogron pekmez źródło magnezu, wapnia i żelaza. Jest to przydatne, aby dodać go do menu dla osób cierpiących na choroby po długotrwałych, jak również w czasie ciąży. Syrop nasyca minerały ciała i kwasy organiczne, szybko wygasza głodu i daje ładunek energii długo. 

Grape pekmez przydatna problemy układu pokarmowego, nerek, niedokrwistość, poprawia krążenie, poprawia apetyt i ułatwia przepływ energii.

W krajach wschodnich syrop stosowany w celu zwiększenia stężenia hemoglobiny. Uważany jest najlepszym lekarstwem na leczeniu i zapobieganiu niedokrwistości z powodu dużej zawartości żelaza, witamin z grupy B i pierwiastki śladowe. Oczyszcza krew radionuklidów i wolnymi rodnikami. Systematyczne stosowanie pekmeza z winogron może wzmacniać ściany naczyń krwionośnych, zmniejszenie płytek cholesterolu i zapobiec ryzyku wystąpienia chorób układu sercowo-naczyniowego.

Źródło węglowodanów - idealny produkt dla sportowców energii, zaleca się przy wysokim stres psychiczny. Promuje psychicznego i fizycznego rozwoju dzieci, zaleca się kobietom w ciąży w celu poprawy pełny rozwój płodu.

Wskazania do stosowania:

  • Aby poprawić przewodu pokarmowego, zwiększenie apetytu.
  • W celu wzmocnienia układu odpornościowego.
  • Zwiększając elastyczność ścian naczyń, normalizacja krążenia krwi.
  • Aby poprawić funkcjonowanie mięśni i nerwów, zwiększenie energii.
  • Zalecany do stosowania w okresie rozwoju płodowego.

Skład: odmiany winorośli ciemno.

Postać produktu: syrop 250 g

Dawkowanie i podawanie: zużywają 1-3 łyżeczki jako dodatek do pieczywa i wyrobów cukierniczych, w zbożach, serem, mlekiem, kawą lub herbatą. Kalorii 100 g: 244 kcal; Białko - 1,2; FAT - 0,5; węglowodanów - 48; Włókno - 3.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 0 do 18 ° C i wilgotności względnej 75%.Okres przechowywania 24 miesięcy. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Producent:   Ltd. "TransKerob - Rus" 115304, Moskwa, Rosja. Kraj pochodzenia surowców Turcji.

TU 11.07.19-012-29903295-2017

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
 

Podobne towary

 

Produkty, które zostały obejrzane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create