Chaga naturalny ekstrakt

Chaga naturalny ekstrakt
43%
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014092
 
 
  • Opis
 

Opis towaru:

Dostępność produktów promocyjnych sprawdzić z menedżerem

Opis:  edostrakt grzyby Chaga (Inonotus Obliquus), glikol propylenowy zaróbkę. Jednorodny przezroczysty brązowy ciekły wyrażone słabą konkretnego zapachu.Pozwoliło to powstawaniu niewielkiej ilości osadu na dnie fiolki.

Zawiera on dużą ilość substancji biologicznie czynnej, z których w wodzie pigmenty pterins i polisacharydy, szkodliwy wpływ na komórki nowotworowe, kwasy organiczne, lipidy, steroidowe substancji tetracykliczne terpeny, które hamują rozwój nowotworów, flawonoidy, celuloza, elementy w postaci tlenkowych związków miedzi śladowych, baru cynk, wapń, żelazo, glin, krzem, magnez, potas, sód (potasu, w tym 5-6 razy więcej niż sodu).

Podstawowe właściwości i wskazania do stosowania:

  • Pozwala to na zwiększenie i przywrócić enzymów systemu zahamowaniu poprawy ciała i metabolizmu tkanki mózgowej, stymuluje aktywność układu neurohormonalnego i nerwowy, zwiększa ochronne działanie organizmu i jego odporność na choroby zakaźne. Regularne stosowanie ekstraktu z grzyba pomaga stymulować krew, zwiększa leukocytów we krwi.
  • Działanie przeciwzapalne, hamuje wzrost guzów łagodnych i złośliwych, zwiększa aktywność przeciwnowotworową leków cytostatycznych.
  • Jako regenerujący materiału w czasie rekonwalescencji po dłuższym choroby, a po operacji, twarde, a ekspozycją na promieniowanie.
  • Ma działanie przeciwbólowe, gojenie się ran, moczopędne, przeciwskurczowe, działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne.
  • Pomaga złagodzić depresję i stres, pozytywny wpływ na czas i jakość snu jest zalecany do bezsenności, wzmacnia system nerwowy, pozwala znormalizować funkcjonowanie układu pokarmowego i flory jelitowej, promuje blizny wrzodów żołądka i dwunastnicy, ma zastosowanie w walce z zapaleniem błony śluzowej żołądka żołądka i polipów.
  • Ma korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, w połączeniu ze zdolności do obniżania ciśnienia tętniczego i żylnego i ustabilizowania rytmu serca.
  • Normalizacji procesów metabolicznych, w tym metabolizmie węglowodanów, stosuje się w leczeniu otyłości.
  • Jest on stosowany w leczeniu ukąszeń owadów, łuszczenie skóry, trądziku młodzieńczego, ran i urazów skóry, oparzenia, zapalenia skóry, leukoplakii, opryszczki, wyprysku i łuszczycy.
  • Zaleca się, jako skuteczny środek w procesach zapalnych błony śluzowej jamy ustnej oraz chorób zębów, takich jak ból zębów, zapalenia jamy ustnej, zapalenia przyzębia, przyzębia.

Postać produktu: ciecz 30 ml.

Ekstrakt Skład: grzyby Chaga (Inonotus obliquus) gatunek farmaceutyczny glikolu propylenowego.

Podawanie i dawkowanie: brać 10 kropli pod język na 20-30 minut przed posiłkami 2-3 razy dziennie. Dzienna dawka, częstość stosowania i czas trwania kursu ustalonego przez lekarza.

Przeciwwskazania: indywidualnych tolerancji, dzieci w wieku poniżej 3 lat, bez korzystania z leków w leczeniu penicyliny i dożylnego glukozy są uczuleni brzozy albo dowolna roślina z rodziny brzozy, nie jest zalecana u kobiet w ciąży i laktacji.

Toksycznych działań ubocznych , nie zostały zidentyfikowane.

Warunki przechowywania: przechowywane w suchym i ciemnym miejscu niedostępnym dla dzieci w temperaturze od 0 do 25 ° C? Okres ważności 2 lata. Nie należy stosować leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na opakowaniu.

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
 

Podobne towary

 

Produkty, które zostały obejrzane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create