Lampa kuta

Lampa kuta
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 90062016
 
 
 

Charakterystyka produktu:

1:
1
Всі характеристики

Opis towaru:

Kuta lampa - kowalstwo artystyczne. Ta rzecz jest produktem końcowym. Rozmiar, materiał i projektowania, z uwzględnieniem życzeń klienta. Być może komputerowe projektowanie produktu.Główny nacisk przy produkcji odbywa się na jakość - używane są tylko wysokiej jakości materiały i stale doskonaląc proces technologiczny. W wyniku czego produkt będzie służył przez lata.

Kute elementy doskonale komponują się z każdym stylem w architekturze. One są w stanie dać szczególny urok, dzięki swojej lekkości, elastyczności i różnorodności. Wyroby poddawane są ogniowo, co daje możliwość zapewnienia ochrony wyrobów z metalu i innych materiałów przed utlenianiem i procesów korozyjnych. Jednak materiał otrzymuje dodatkową sztywność oraz odporność na ścieranie.

 Ponadto, w materiale pojawiają się właściwości ciernych. Poprawia wygląd. W naszej pracowni można zamówić nie tylko tworzenie artystyczne wyroby z metalu lub drewna, ale i również zamówić go wstępne projektowanie. Prace projektowe prowadzone są zgodnie z gost DSTU z wykorzystaniem licencjonowanego oprogramowania. Przy zamawianiu produktu głównego w naszym warsztacie - przygotuj się uzyskać znaczącą zniżkę na jego późniejszy projektowanie i 3-D symulacj

Informacja o sprzedawcy:
76010, Ukraina, Iwano-Frankowsk, Iwano-Frankowsk, uł. P. Tyczyny, dom 44, biuro 1
Wiarygodnym dostawcą
Z tego produktu sprzedam:
Lampa kuta
Kod 21062016
1 070 PLN
KUPIĆ
 
 
 
 

Podobne towary

 

Produkty, które zostały obejrzane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create