Tabletki Triphala (oczyszczanie organizmu z toksyn)

Tabletki Triphala (oczyszczanie organizmu z toksyn)
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020125
 
 
  • Opis
 

Opis towaru:

Producent: Indie, Charak Pharma Sp. Ltd
Choroby: detoksykacyjne

Składniki: Emblic Myrabolan, Terminalia Chebula, Beleric Myrabolan.
   Lek ma kompleksowe działania w szerokim spektrum. Reguluje przemianę materii, normalizuje pracę układu pokarmowego, wzmacnia organizm, zwiększa siły obronne organizmu, ma przeciwzapalne, właściwości chłodzące. Bardzo silne oczyszczające działanie leku. Polecany jest dla osób z wadami wzroku, dla osób w podeszłym wieku.    Ma antystresowy efekt, chroni organizm przed szkodliwym wpływem stresu, jest skuteczny w leczeniu bezsenności. Stosowany w kompleksowym leczeniu nadciśnienia tętniczego, hipotonia, zaburzenia rytmu serca.
   Triphala oczyszcza krew, usuwa toksyny, likwiduje stany zapalne. Korzystnie wpływa na pamięć, aktywność pracy mózgu, będąc łagodnym zespołem doradców tonikiem. Normalizuje metabolizm tłuszczów, przyczynia się do utraty wagi.
  Zastosowanie:
   Triphala można stosować zewnętrznie do przemywania ran, owrzodzeń, choroby zapalne oczu, w kierunku przeciwnym do starzenia maski do czyszczenia lewatywy.
  Przyjmowanie leku w leczeniu: chorób układu oddechowego - z Sitopaladi churna, schorzeń ginekologicznych - z Amalaki, Chyawanprash, z urazami - z mumii, wzmocniony ze stresem psychicznym - z Brahmi rasayanoy, Chyavanprash. Do normalizacji widzenia, należy przyjmować z ghee.
  Ten szeroki zakres efektów leku ze względu na wspaniały i korzystnej kombinacji trzech elementów - Amalaki, haritaki i Terminalia Bellirica. Regularne przyjmowanie Triphala sprzyja długowieczności.
    Okres przechowywania: 3 lata od daty produkcji wydrukowanej na opakowaniu.
                                                         Zapytaj o Towar
                  +38 (050) 331 74 44, +38 (097) 231 74 44 albo fungo09@mail.ru

 

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create