23-03-2016 12:19:00

   Сzas wziąć na warsztat jeden ze sposobów na zarabianie pieniędzy w okresie letnim. Dlatego, do uwagy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli restauracji, kawiarni, letnich kawiarni, fast foodów lub po prostu chcą nauczyć się zarabiać pieniendzy w prosty sposób.

    Dzisiaj powiemy, że co do tego trzeba, zapoznamy cię z firmą, która jest prawdziwym ekspertem w tych sprawach. 

   Wszystko, czego ci teraz trzeba to kupić maszyny do miekkich lodów. Nie warto się dziwić, ponieważ sprzedaż lodów dziś — jeden z najbardziej dochodowych biznesów. Produkt ten posiada szeroką publiczność konsumentów, dla tego że  lody lubią nie tylko dzieci, ale i dorośli. Kto nie lubi miękkie, pachnące lody z delikatnym owocowym dżemem. Po prostu nie można się oprzeć...

    No właśnie, aby sprzedaż lodów z maszyną do miekkich lodów, przynosiła zyski, trzeba zrobić wszystko, aby klienci po prostu nie mogli się oprzeć pokusie, zjeść lody. Co gla tego trzeba zrobić? 

    Po pierwsze, ci potrzebna  dobra maszyna do miekkich lodów! Wybierając, maszynę do miekkich lodów pamiętaj takie proste rzeczy:  

   Obudowa spirali maszyny do miekkich lodów musi być ze stali nierdzewnej, ponieważ działa z płynami w różnych temperatur: (-7) w cylindrach, (+5) w bunkrach dla mieszaniny (+40) na ulicy. 

   Ilość cylindrów musi być co najmniej 2 litry. To pozwoli w sposób ciągły do wydawania z każdego cylindra od 20 porcji.  

   Obecność pompy pozwoli zwiększyć ilość lodów średnio o 50%. To z kolei obniży koszty produktu i zwiększyć rentowność.
    Dobra maszyna do miekkich lodów ma system przechowywania mieszanki w nocy. To pozwala wyłączyć maszynę i na noc, ale przy tym powinien być włączony dodatkowy kompresor do chłodzenia pojemników do mieszanki i cylindrów. Ta funkcja pozwala zmniejszyć częstotliwość mycia maszyny do lekkich lodów, do jednego razu w tygodniu.    

   Jak zwykle dobra maszyna  do lodów ma potężny kompresor takich znanych marek, jak: ACC, HITACHI, Aspera. Do krajów z gorącym klimatem urządzenie musi być wyposażone w parownikiem nadwymiarowe, moc spirali powinna być nie mniejsza niż 2,5 KW.  

     Co jeszcze ważne, to cena. Maszyna do miekkich lodów musi mieć odpowiednią cenę, w przeciwnym razie jego zwrot może przekroczyć okres gwarancji. A to nie jest cel, który my stawiamy.

    Tak dochodzimy do pytania: "gdzie w Polsce kupić wysokiej jakości sprzęt, który może zaoferować dobrą maszynę do miekkich lodów, aby pracowala na twoje zyski?".

    Tutaj wszystko jest proste — wystarczy zwrócić się do ekspertów. Jednym z takich jest firma "FREEZER POLAND", która jest oficjalnym przedstawicielem firmy OOO FREEZER UKRAINA w Polsce i TM FREEZERCREAM i EKSPRESSIA.
     Przedsiębiorstwa wykonują bezpośrednie dostawy wysokiej jakości nowoczesnego sprzętu przywożonego od producentów. Zobacz katalog sprzętu lub dowiedzieć się więcej możesz tutaj !
   
                                                                Zapraszamy do współpracy!

Zamówienie sprzętu  telefonicznie: +48 (509) 938 465Artykuł pod warunkiem:
 
Wyrób ekskluzywnych drzwi na zamówienie
maja 13, 2016 2:15 p.m.

Spełniamy wyrób ekskluzywnych wejściowych drzwi pod zamówienie.

Możliwy wyrób dowolnych wariantów : z własnym rysunkiem czy identyfikacją dla pewnych imidżów styli.

Urządzenie, które wykorzystujemy dla produkcji drzwi, odpowiada wszystkim normom i daje odpowiednią europejską jakość końcowego produktu.

Drzwi naszej produkcji wyodrębniają się wysoką pewnością i długowiecznością. Ogromne doświadczenie pracy specjalistów naszej kompanii  doskonale jednoczy się z współczesnym podejściem do produkcji drzwi.

Zamawiaj wyrób ekskluzywnych wejściowych drzwi już teraz! Gwarantujemy wcielenie dowolnych waszych idei w rzeczywistość!

Послуга надана:
Torby reklamowe z nadrukiem czynią Państwo popularnym
czerwca 17, 2016 2:51 p.m.

Teraz Państwo ma możliwość dostać tanią reklamę, która stwarza własny imidż – wykorzystujcie torby reklamowe z nadrukiem.

Reklama, która jest przeniesiona do jasnego opakowania z logo Państwa, zwiększy sprzedaży. W związku z tym będziesz mieć klientów, którzy kupując rzeczy zapakowane w torebki z logo Państwa, będą reklamować produkt.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Ogłoszenie jest zamieszczone:
 

Produkty, które były oglądane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówienie usługi
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create