Canabison

Canabison
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 020407
 
 
  • Opis
 

Opis towaru:

Opis: "Cannabison" - suplement diety poprawiający jakość snu, 30 kapsułek

Cannabison to biologicznie aktywny suplement diety głównej. Działanie suplementu diety „Kanabison” wynika z synergistycznego działania składników zawartych w składzie. Zawiera zestaw substancji biologicznie czynnych (tauryna, melatonina), a także ekstrakty roślinne z melisy i nasion konopi Seedocan. Zawarte w nim składniki regulują cykle snu i czuwania człowieka. Dodatek przyczynia się do ogólnego wzmocnienia organizmu, normalizacji pracy układu nerwowego, poprawy stanu psychoemocjonalnego ze zwiększoną pobudliwością nerwową i zaburzeniem procesu zasypiania i jakości snu, poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego, działa łagodnie uspokajająco.

Wskazania: Jako środek wspomagający „Kanabison” można polecać do stosowania w stanach lęku, zaburzeń snu (z powodu napięcia nerwowego, drażliwości, nadmiernego pobudzenia nerwowego) w celu poprawy stanu ogólnego, samopoczucia i wydolności. „Cannabison” nie ma bezpośredniego działania nasennego, ale przy bezsenności można ułatwić rozpoczęcie fizjologicznego snu, jego pogłębienie i poprawę jakości snu (z naruszeniem procesów zasypiania, częste budzenie się w nocy, budzenie się wczesnym rankiem).

Sposób stosowania: dorośli i dzieci powyżej 14 roku życia 1-2 kapsułki na pół godziny przed snem. Nie przekraczać wskazanej zalecanej ilości (porcji) do dziennego spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Wymaga porady lekarskiej przed użyciem.

Przeciwwskazania: indywidualna nietolerancja składników produktu, dzieci do lat 14, kobiety w ciąży i niemowlęta.

Skład (mg (mg) na kapsułkę): tauryna - 100,0, wyciąg suchy z melisy - 50,0, ekstrakt z nasion konopi - 50,0, melatonina - 1,5, maltodekstryna (wypełniacz).

Wartość odżywcza (spożywcza) na 100 g (g) produktu: białka - 0 g (g), tłuszcze - 0 g (g), węglowodany - 48,6 g (g). Wartość energetyczna (kaloryczność) na 100 g (g) produktu: 813,37 kJ (kJ) / 184,4 kcal (kcal).

Tauryna to niezwykle przydatny aminokwas. Tauryna jest niezbędna do prawidłowego rozwoju układu nerwowego, mięśni i siatkówki. Zwiększa siłę mięśnia sercowego, usprawnia procesy energetyczne organizmu oraz sprzyja wzrostowi organizmu. Tauryna jest niezbędna do produkcji żółci, która jest niezbędna do prawidłowego wchłaniania tłuszczu. Ekstrakt z melisy ma działanie łagodzące, lekko uspokajające i przeciwskurczowe.

Ekstrakt z nasion konopi pomaga zwiększyć wydolność fizyczną i umysłową, poprawia pamięć i koncentrację, działa antystresowo, pomaga pozbyć się bezsenności. Poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego, zapobiega rozwojowi miażdżycy i zakrzepicy. Potas i magnez, wchodzące w skład ekstraktu z nasion, pomagają poprawić pracę mięśnia sercowego.

Melatonina pomaga regulować rytmy dobowe, poprawia jakość snu, poprawia zasypianie i pomaga regulować fazy snu w przypadku zmiany strefy czasowej.

Warunki przechowywania: przechowywać w oryginalnym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze nie przekraczającej 25 ° C i wilgotności względnej nie przekraczającej 75%, poza zasięgiem dzieci.

Termin przydatności: 3 lata od daty produkcji. Nie używać po upływie daty ważności.

Forma uwalniania: kapsułki po 400 mg (mg) ± 10%, 30 kapsułek w opakowaniu (3 blistry po 10 kapsułek).

To nie jest lek. Suplementy diety z surowców roślinnych. Bez GMO.

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
 

Podobne towary

 
 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create