×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Ekstrakt roślinny Veselka

Ekstrakt roślinny Veselka
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014114
 
 

Charakterystyka produktu:

Formularz zwolnienia:
butelka
Всі характеристики

Opis towaru:

Ekstrakt z grzybów Veselka

Nalewki ziołowe od dawna stosowane są w celu usprawnienia funkcjonowania układu odpornościowego, zapobiegania różnym chorobom i ich leczenia. Surowce użyte do przygotowania ekstraktu Veselka są w 100% naturalne. To basidiomycete z rodziny Veselkovye, która należy do grupy gasteromycetes, co wyjaśnia tę ciekawą nazwę. Veselka lub Phallus impudicus nie jest popularnym grzybem spożywczym, ponieważ ma silny specyficzny zapach i smak, który nie jest charakterystyczny dla identyfikacji, ale właściwości lecznicze grzyba Veselka i jego zdrowotne właściwości są nieocenione. Specyficzny polisacharyd i inne dobroczynne substancje, które znajdują się w kompozycji, mają właściwości lecznicze, które z powodzeniem wykorzystuje się w produkcji leków, nalewek ziołowych.

„Vitauct” - najwyższej jakości nalewki ziołowe

Porównajmy różne sposoby pozyskiwania substancji biologicznie czynnych - substancji biologicznie czynnych, aby zrozumieć, który z nich najlepiej ujawnia potencjał roślin i pozwala uzyskać jak najszerszą gamę użytecznych substancji pochodzenia naturalnego.

· Ekstrakcja to prosty proces mający na celu ekstrakcję niektórych składników obecnych w roślinach. Istota metody polega na oddzieleniu ciała stałego od cieczy, po którym następuje etap oczyszczania. Interesujące składniki roślinne rozpuszczają się w wyniku mieszania i są zawarte w ekstrahentach, który jest następnie usuwany. Uzyskany w ten sposób roztwór nazywamy ekstraktem. Wadą tej metody jest trudność całkowitego usunięcia roztworu w postaci ekstrahenta z ekstrahowanych substancji. Efektem procesu ekstrakcji jest stosunkowo niewielki stopień ekstrakcji użytecznych składników roślinnych.

· Polekstrakcja to złożony, wieloetapowy proces, w wyniku którego wydobywa się prawie całe spektrum cennych biologicznie aktywnych substancji zawartych w roślinie. Za pomocą ekstrahentów o różnym stopniu polarności można wyekstrahować maksymalnie użyteczne składniki z materiałów roślinnych. Stwierdzono, że metoda poliekstrakcji pozwala na otrzymanie produktu zawierającego szeroką gamę substancji biologicznie czynnych.

Główne etapy ekstrakcji:

· W pierwszym etapie jako ekstrahent stosuje się 80% alkohol, co pozwala na wydobycie maksymalnej ilości substancji biologicznie czynnych z surowców roślinnych. Są to składniki olejków eterycznych, barwników roślinnych rozpuszczalnych w tłuszczach, chlorofili i innych substancji, które nie są ekstrahowane podczas aplikacji roztworów wodnych.

· Glikozydy fenolowe i naftochinony są izolowane z materiałów roślinnych na drugim i trzecim etapie przy użyciu 50% i 20% alkoholu.

· Na końcowych etapach procesu poliekstrakcji wykorzystuje się wodę oraz etanol o niskim stężeniu, za pomocą którego uwalniane są substancje rozpuszczalne w wodzie - polisacharydy, witaminy, aminokwasy, garbniki i inne substancje.

Ważne: Substancje biologicznie czynne otrzymane metodą poliekstrakcji podlegają odparowaniu, a następnie zatężeniu w warunkach produkcyjnych w celu usunięcia pozostałości wody i alkoholu.

Wynik: Produkt końcowy jest w 100% naturalny - w składzie nie ma konserwantów, barwników, parabenów ani innych szkodliwych substancji chemicznych.

Zalety technologii poliekstrakcji opracowanej przez Vitauct:

· Proces wydzielania substancji biologicznie czynnych metodą polekstrakcji przebiega w najdelikatniejszych warunkach, co pozwala w pełni zachować naturalne właściwości składowych składników roślinnych.

· Temperatura przetwarzania surowców roślinnych w procesie produkcyjnym nie przekracza 60 ° C, co gwarantuje bezpieczeństwo substancji nietrwałych na długotrwałe działanie ciepła.

· Technologia poliekstrakcji, w odróżnieniu od innych metod, w tym klasycznych metod przygotowywania wywarów, pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału roślin. To 100% jakość, maksymalne korzyści i naturalność.

Wskazania do stosowania

Wiadomo, że grzyb ma właściwości przeciwnowotworowe, redukuje przerzuty w niektórych rakach i zmniejsza ryzyko zakrzepicy związanej z onkologią. Regularnie stosowana nalewka ziołowa negatywnie wpływa na rozwój różnego rodzaju łagodnych guzów nowotworowych. Wyciąg z grzyba Veselka pomaga zmniejszyć obrzęki, stany zapalne i inne schorzenia związane z chorobami stawów. Pozytywny wynik stosowania obserwuje się w przypadku grypy, opryszczki, zapalenia wątroby, ospy wietrznej i innych chorób wirusowych. Wyciąg z grzybów Veselka pomaga obniżyć poziom cholesterolu, normalizuje procesy metaboliczne, jest skuteczny w walce z miażdżycą. W leczeniu chorób układu moczowo-płciowego, zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet, stosuje się również środki, do których należą składniki grzyba Veselka. W przypadku chorób przewodu pokarmowego i wrzodów dodatkowo

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
 
 

Produkty, które zostały obejrzane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create