×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Grzyb Reishi proszek 30 g

Grzyb Reishi proszek 30 g
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014105
 
 

Charakterystyka produktu:

Formularz zwolnienia:
proszek
Waga, g:
30
Всі характеристики

Opis towaru:

Grzyb Reishi lub Ganoderma lucidum jest wykorzystywane do celów leczniczych, dla kilku tysięcy lat narody Azji Południowo-Wschodniej, w Chinach, znanych jako „Linchzhi” - grzyba nieśmiertelności. Wspomniano w wielu starożytnych chińskich książkach medycznych, a także w monografii Peng Cao Gan Mu opisał jako „top” lek, który choroby leczyć zdobyłem nieba. Leki oparte na Reishi poszerzenie tętnicy wieńcowej serca, wzbogacają krew z tlenem, wyeliminować choroby niedokrwiennej serca, zapobiega zawałowi serca, normalizuje pracę serca.

Przeprowadza się w ostatnich latach, badania kliniczne wykazały, przeciwzapalne, przeciwwirusowe, przeciwbakteryjne, przeciwalergiczne i przeciwnowotworowe właściwości Ganoderma lucidum. On jest adaptogen, który jest zdolny do poprawy zdrowia i normalnego funkcjonowania organizmu.

Po raz pierwszy naturalny środek zostało wymienione w opublikowanym ponad 2000 lat, starożytny chiński traktat medyczny „The Sacred Book of cudownych roślin leczniczych” pod „numer 1” na liście tak zwanych „superior” leków. Klasa „superior” (lub leki „wyższy poziom”) części podręcznika orientalnych uzdrowicieli medycyny przypisywane grzyby i zioła, najwybitniejszego na różnorodność i siłę jego działania terapeutycznego. W starożytnej japońskiej traktat «Shinnoh Honsohkyo» Grzyb Reishi jest określany jako „dar niebios” oznacza wszystkie choroby, nadając wieczną młodość i długowieczność „zakład Boga.”

Historia uprawy grzybów Reishi rozpoczęła się w 1972 roku, kiedy jeden japoński naukowiec z Uniwersytetu w Kioto udało się wyhodować w laboratorium krzesiwo. Od Grzyb Reishi zaczęła rosnąć nie tylko w Chinach i Japonii, ale także w innych krajach Azji Południowo-Wschodniej na specjalnych plantacjach z dalszej produkcji opartej na niej lecznicze esencje i ekstrakty. Zawiera rozpuszczalne w wodzie białka, białka, wszystkie istotne i najbardziej istotnych aminokwasów, kwasów organicznych, kwasów tłuszczowych, polisacharydy, betaglukany, triterpenoidy, kumaryny, saponiny, lotne witamin (głównie OT, B5, C, i D), flawonoidy, alkaloidy, i różne makro i mikroelementów (germanu, wapń, potas, sód, magnez, żelazo, mangan, fosfor, cynk, miedź, siarka, selen, srebro, itd.).

Badania kliniczne z suchym ekstraktem Reishi w klinikach onkologicznych w USA i innych krajach wykazały, że regularne stosowanie leków opartych na Reishi przyczyniły się do poprawy jakości życia pacjentów, zapobiegać spadek liczby białych krwinek, zwiększona skuteczność i tolerancję pacjentów trakcie chemioterapii i radioterapii.

American Cancer Institute stwierdzono lanostan polisacharyd, który hamuje powstawanie przeciwciał. On może stać się podstawą rzetelnego lekarstwo na alergie, zupełnie różne od działania hormonów lub leków przeciwhistaminowych, mający poważne skutki uboczne. Jednak główną cechą Reishi grzyba - silne działanie przeciwnowotworowe, skierowane przeciwko zarówno nowotworów łagodnych i złośliwych.

Najważniejsze cechy:

 • Zwiększa sprawność umysłową i fizyczną, poprawić stabilność organizmu ludzkiego do niekorzystnych efektów różnych szkodliwych czynników środowiskowych (takich jak zimno, ciepło, promieniowanie jonizujące, czy zmiana klimatu pod ciśnieniem atmosferycznym, niekorzystne warunki środowiska, o zmniejszonej zawartości tlenu w powietrzu). 
 • Adaptogen. Mobilizacja krajowych rezerw energetycznych organizmu ludzkiego, zwiększa wytrzymałość organizmu w warunkach intensywnego stresu psychicznego, fizycznego i stresu psycho-emocjonalny Grzyb Reishi nie jest gorsza tak potężny adaptogenes naturalnych jak żeń-szeń, mumii, Rhodiola rosea, Schizandra chińskim.
 • Usuwa się ciała, toksyny, sole metali ciężkich, chroni przed promieniowaniem jonizującym.
 • Znajduje zastosowanie jako część złożonego leczenia neurastenię, depresji, zespołu chronicznego zmęczenia, schorzenia neurologiczne (padaczka i in.).
 • Poprawia kondycję układu hormonalnego w wolu guzkowym i zapalenie sutka.
 • Niski poziom cukru we krwi, zapobiega rozwojowi otyłości. Obejmują polisacharydy, związki białkowe i kwas ganodermovye promujący normalizacji poziomu cukru we krwi.
 • Zapobiega to przedwczesne starzenie ze względu na wysokie stężenia naturalnych przeciwutleniaczy i składników biochemicznych Reishi: triterpenoidy, germanu, wapnia, magnezu, cynku, miedzi, selenu, manganu.
 • Zwiększa odporność, hamuje rozwój nowotworów łagodnych i złośliwych.

Wskazania do stosowania:

 • Do leczenia łagodnych i złośliwych nowotworów patologii.
 • W chorobach sercowo-naczyniowych. Normalizuje wysokie ciśnienie krwi, ma działanie antymiażdżycowo przywraca rytm i siłę skurczu serca. Normalizuje poziom cholesterolu we krwi.
 • Kiedy łamanie węglowodanów i metabolizmie lipidów. Gdy choroba wątroby (przewlekłe zapalenie wątroby u t. H. zapalenia wątroby typu C, stłuszczenia wątroby, i in.). Ma skomplikowany efekt wątrobę - zapobiega rozwojowi stłuszczenia wątroby (stłuszczenia), zapobiega śmiertelnej choroby - marskość wątroby, przy której stopniowe zastępowanie sprzężenia miąższu wątroby (blizna) tkance, a ponadto bardzo skuteczny naturalny środek w skojarzonym leczeniu alkoholu i wirusowe zapalenie wątroby.
 • Choroby gruczołu krokowego (prostaty, gruczolak gruczołu krokowego)
 • choroby dermatologiczne (łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i inne).
 • W zakażeniach wirusowych (wirusowe zapalenie jamy ustnej ARVI opryszczki, etc.).
 • W leczeniu chorób alergicznych i autoimmunologicznych. W obecność procesów zapalnych, przewlekła choroba płuc abstruktivnyh. Zapobiega to tworzeniu się obrzęków, alergicznej, sprzyja eliminacji charakterystykę atopowe zapalenie skóry i swędzenie spalania. To pomaga eliminować skurcz oskrzeli, ma działanie wykrztuśne i przeciwkaszlowe.
 • W chorobach przewodu pokarmowego (żołądka, wrzód żołądka i wrzód dwunastnicy, zapalenia trzustki, zapalenia okrężnicy, itp.); Wywierać działanie łagodzące i przeciwbólowe, wspomaga rozluźnienie mięśni gładkich w jelitach i wyeliminować często związanych z nimi chorób układu pokarmowego kolki. Pomaga przywrócić normalną równowagę mikroflory jelitowej w dysbacteriosis.
 • W obecności nerwic i zaburzeń snu, zespół przewlekłego zmęczenia.
 • Zaleca się na reumatyzm, zapalenie stawów, innych chorób stawów.
 • Normalizuje ciśnienie krwi i poziom cholesterolu.

Opis i skład: Powder 30 uncji

Skład: Suchy proszek grzyb Reishi (Ganoderma lucidum).

Dawkowanie i podawanie: otrzymane przez dozowanie szufelki w postaci suchej (2 - 4 gałki dziennie), wyciska z ciepłej wody, w odstępach pokarmu w 30-40 minut. Dzienna dawka, częstość stosowania i czas trwania kursu ustalonego przez lekarza.

Przeciwwskazania: idiosynkrazji. Jest przeciwwskazany u dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących.

Przechowywanie: 36 miesięcy od daty produkcji. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 20 ° C i wilgotności względnej 75%.Niedostępnym dla dzieci.

Wykonane przez porządek „z fungoterapii Kiev center, Bioregulation i Ajurweda”, Kijów, Ukraina.

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
Z tego produktu sprzedam:
Grzyb Reishi proszek 30 g
Kod 014002
45 zł
KUPIĆ
 
 
Grzyb Reishi proszek 30 g
Kod 014058
22,50 zł
KUPIĆ
 
 
Grzyb Reishi proszek 30 g
Kod 014070
31,50 zł
KUPIĆ
 
 
Grzyb Reishi proszek 30 g
Kod 014091
58,50 zł
KUPIĆ
 
 
Grzyb Reishi proszek 30 g
Kod 060036
58,50 zł
KUPIĆ
 
 
 
 
 

Produkty, które zostały obejrzane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create