×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Grzyb Shiitake proszek 30 g

Grzyb Shiitake proszek 30 g
 

Umieść kursor myszy nad aby powiększyć

 
Kod towaru 014094
 
 

Charakterystyka produktu:

Formularz zwolnienia:
proszek
Waga, g:
30
Всі характеристики

Opis towaru:

Pierwsza pisemna wzmianka o grzybów shiitake odnosi się do 199 rne, a w tradycyjnej medycynie chińskiej oznacza, że jest to o wiele wcześniej. Chińscy cesarze wziął bulion shiitake aby zachować młodość i chroni przed chorobami. Podobnie jak wszystkie najlepsze produkty, grzyby shiitake były nazywane „imperial grzyby”.

American Cancer Society dostrzega potencjał medycznej grzybów shiitake w leczeniu raka. Składniki aktywne są bardzo miękkie Shiitake - wzmacniają odporność gospodarza, działając bezpośrednio na guzie. Shiitake nie tylko leczy, ale onkoprotektor (zapobiega na raka).

Najważniejsze cechy:

 • Polisacharyd β-glukanu lentinan stanie spowolnić wzrost i rozwój komórek rakowych u pacjentów z nowotworami, zwiększając szybkość dojrzewania limfocytów oraz zwiększenie aktywności przeciwnowotworowej z nich.
 • Grzybowe polisacharydy aktywowane makrofagi i T-limfocyty wpływać na produkcję interferonu (zakazujące reprodukcję wirusów białka wytwarzanego przez komórki ciała w odpowiedzi na infekcję) i zwiększenie ogólnej odpowiedzi immunologicznej komórek.
 • Znalezione w grzyby shiitake eritadenin wykazano znacząco obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Naukowcy Suzuki i Oshima (City University of Obihiro, Japonia) podano dokładne wyniki w liczbach. To było wystarczająco dużo jedzenia grzyby shiitake dziennie przez tydzień na poziomy cholesterolu we krwi zmniejszył się o 12%.
 • celuloza i chityna zawartość (polimer zawierający azot) w komórkach grzybów - promuje wydzielanie toksycznych, substancji chemicznych i radioaktywnych.
 • Lingala i ligniny - pomaga organizmowi zwalczać wirusy (opryszczka, zapalenie wątroby, grypa, polio, HIV), chorób bakteryjnych (gruźlica, zapalenie oskrzeli, coccal flora) i zmian grzybiczych (kandydoza).
 • Zawiera on unikalny kompleks aminokwasów, witamin, koenzym Q10, przywrócić wzór krwi.

Wskazania do stosowania:

 • Leczenie i profilaktyka łagodnych i złośliwych nowotworów.
 • W leczeniu i profilaktyce chorób układu sercowo-naczyniowego.
 • Rehabilitacja po udarze mózgu i zawale okresie.
 • Aby rozwiązać ten metabolizm węglowodanów i lipidów.
 • Jako dodatek do leczenia miażdżycy tętnic, impotencji, stwardnienie rozsiane, syndrom chronicznego zmęczenia, chorób wirusowych.
 • Zaleca się jako dodatek do kompleksowego programu do korekcji masy ciała.
 • choroby neurologiczne i autoimmunologicznych.

Opis i skład: Powder 30 uncji

Skład: Suchy proszek grzyby shiitake (edodes Lentitus).

Dawkowanie i podawanie: otrzymane przez dozowanie szufelki w postaci suchej (2 - 4 gałki dziennie), wyciska z ciepłej wody, w odstępach pokarmu w 30-40 minut. Dzienna dawka, częstość stosowania i czas trwania kursu ustalonego przez lekarza.

Przeciwwskazania: idiosynkrazji. Jest przeciwwskazany u dzieci poniżej 12 roku życia, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z rozpoznaniem astmy (z powodu potencjalnych alergenów w kompozycji).

Przechowywanie: 36 miesięcy od daty produkcji. Przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 20 ° C i wilgotności względnej 75%. Niedostępnym dla dzieci.

Informacja o sprzedawcy:
03022, Ukraina, Kijowska, Kijow, ul. Vasylkowska, dom 38
Wiarygodnym dostawcą
Z tego produktu sprzedam:
Grzyb Shiitake proszek 30 g
Kod 014003
40,50 zł
KUPIĆ
 
 
Grzyb Shiitake proszek 30 g
Kod 014091
58,50 zł
KUPIĆ
 
 
Grzyb Shiitake proszek 30 g
Kod 014007
49,50 zł
KUPIĆ
 
 
 
 
 

Produkty, które zostały obejrzane

 
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create